v

Hurtownia przypraw

Hurtownia ŻUK-POL Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 1989 jako firma ŻUK-POL ZHU. Od samego początku naszą specjalnością stało się zaopatrzenie przemysłu spożywczego, a w szczególności mięsnego oraz drobiarskiego. W kolejnych latach poszerzyliśmy działalność handlową o profesjonalne doradztwo w zakresie stosowania nowoczesnych technologii produkcji.

Prezentacje naszej firmy wraz z mapką dojazdu można znaleźć na na stronie: www.zuk-pol.com.pl   

Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy www.robimywedliny.pl , zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania

Dzięki oferowaniu wysokiej jakości produktów cieszących się zainteresowaniem licznego grona klientów istniejemy na rynku ponad 20 lat.

Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przypraw. Przyprawy pochodzą od najlepszych producentów w Polsce oraz wyselekcjonowanych dostawców z zagranicy. Naszą dewizą jest, aby przyprawy były naturalne i pochodziły z pewnego źródła. Dlatego sami konfekcjonujemy je dbając o zachowanie najwyższych standardów jakości. Przy tym zyskujecie Państwo gwarancję, że zawsze będą świeże.  

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej hurtowni we Wrocławiu ul. Kwidzyńska 3 w godz. 7:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku lub wirtualnie pod adresem  www.zuk-pol.com.pl.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@robimywedliny.pl lub telefonicznie pod numerem 605951750.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Załoga sklepu

 

RobimyWedliny.pl

 

Dane do przelewu:

ŻUK-POL Sp. z o.o.

ul. Kwidzyńska 3

51-415 Wrocław

nr konta: 86 1930 1073 2210 0263 4092 0001

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl