Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Obsługiwane płatności
Korek do balonu fi 54 mm z zamknięciem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Korek do balonu - średnica górna korka 54mm
Wykonany jest z polietylenu.
Dopuszczony do kontaktu z żywnością.
Korek posiada otwór na rurkę fermentacyjną.
Zamknięcie/ zatyczka korka pozwala zamknąć korek po zakończonym procesie fermentacji.
Pasuje do balonów o pojemności: 54 litry
Przedstawiamy innowacyjny i niezwykle praktyczny korek o wymiarach fi50/54mm, przeznaczony do uszczelniania balonu 54L. Korek posiada przymocowaną na stałe zatyczkę do zamykania otworu na rurkę fermentacyjną, a także specjalny kołnierz, zapobiegający wepchnięciu korka do wnętrza gąsiora.
- Innowacyjny dodatek - korek posiada otwór na rurkę fermentacyjną, zamykany zintegrowaną zatyczką.
- Wytrzymały materiał - elastomer termoplastyczny, z którego wykonany jest korek, zapewnia mu odpowiednią wytrzymałość oraz elastyczność.
- Zamknięcie z funkcją „click” - pozwala zamknąć korek po zakończonym procesie fermentacji, dźwięk „kliknięcia” daje pewność szczelnego zamknięcia korka.
- Specjalny kołnierz - ułatwia wyjęcie korka i jednocześnie zapobiega wepchnięciu go do wnętrza balonu.
- Wyprodukowany w Polsce - najwyższej jakości produkt krajowy.

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.