Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Obsługiwane płatności
Osłonka kolagenowa DEVRO, Cutisin kaliber 19 mm kolor karmel opakowanie 2x14,3 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Osłonki kolagenowe jadalne na kabanosy i parówki
⭐⭐⭐⭐⭐
Opakowanie 2 x 14,3 m = 28,6 m
Kaliber: 19 mm
Kolor osłonki: karmel
Produkowane są z kolagenu i barwione barwnikami naturalnymi. Osłonki te charakteryzuje duża wytrzymałość podczas przerobu, kruchość podczas konsumpcji oraz duża szybkość wchłaniania dymu wędzarniczego.
Stosuje się je do produkcji parówek, kiełbasek oraz kabanosów. Osłonki kolagenowe jadalne występują w kolorze karmelowym. Oferujemy je w kalibrze 19 mm.
Uwaga: Osłonki nadają się bezpośrednio do użycia po wyjęciu z opakowania. Osłonek nie moczymy przed użyciem.
Odpowiednia obróbka termiczna ma wpływ na zgryz gotowego produktu. Osłonka może być konsumowana jako część wędliny. Maksymalna temperatura parzenia po procesie wędzenia nie powinna przekraczać 80'C w komorze.

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.